ďťż

Jak uruchomić grę Brothers In Arms - Earned in blood na win7

Cześć.
Przeszedłem grę Brothers in Arms- Hell's Highway, która jest najnowszą częścią serii. Wiem ze to nie po kolei. Gra mnie tak urzekła że postanowiłem przejść całą serię. Ale tu pojawił się problem. Mam Windowsa 7 i część, która jest najstarsza Road to hill 30 mi działa normalnie lecz gdy zainstalowałem część Earned in blood, która jest druga więc to nie powinno występować, gra się nie włacza. Instalacja przebiega normalnie, dopiero gdy chcę grać to nie działa. Próbowałem na 3 kompach z Vistą i Win 7 ale na żadnym nie działała. Próbowałem już tryby zgodności ale nic nie dają. Wie ktoś jak tą grę uruchomić? Chciałbym mieć kompletną serię.

jak uruchomic gre brothers in arms earned in
Spróbuj uruchomic jako administrator. Pamiętam ze na viscie ta gierka chodzila wismienicie.

Ale instalacje czy grę już zainstalowaną?

bierzesz plik .exe z road to hill, wkladasz do folderu, w ktorym jest .exe z earned in blood i odpalasz wlasnie wlozonym plikiem od road to hill
wlaczy sie earned in blood, ale gra bedzie po angielsku nawet jezeli masz polska wersje

gra sie nie wlacza przez niekompatybilne zabezpieczenia z nowszymi wersjami windowsa

nie ma innej mozliwosci, niedawno przeszukiwalem net, bo tez chcialem pograc w eib, wersja angielska mi nie przeszkadzala :P
Ten post był edytowany przez sleeper_s7 dnia: 27 Listopad 2009 - 00:00
jak uruchomic gre brothers in arms earned in
Mój internet twierdzi, że wystarczy zainstalować nową wersję sterowników do StarForce'a, a następnie uruchomić grę ze zmienioną własnością w pliku .ini - StartupFullscreen=False.

Co do sygnaturki - trzeba być głu... naiwnym, żeby wierzyć w jakąkolwiek rzetelność ynternetowych testów ajkju :E.

Co do sygnaturki:

Nie jestem głupi żeby brać udział w internetowych testach. To tylko taka zachęta do programu partnerskiego a wynik jest zmyślony. Dzięki za rady. Najpierw spróbuje z administratorem.